۱۲ خرداد ۱۴۰۲
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۲
0
0

آموزش نتورک پلاس قسمت اول (بخش معرفی دوره)

2812 بازدید
آموزش نتورک پلاس قسمت اول

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز وب سایت سایبر آموز، یکبار دیگر به لطف خداوند متعال خدمت شما عزیزان رسیدم تا در جهت رشد و پیشرفت دنیای آموزش در زمینه هک و امنیت در خدمتم عزیزان باشم. همانطور که تا الان تمامی مقاله ها و ویدیو های من رو مشاهده کردید من تمام عملیات نفوذ رو در فضای اینترنت انجام دادم و تست نفوذ و شبکه با هم یکی هستند یعنی شما تا زمانی که با شبکه های کامپیوتری آشنایی نداشته نباشید نمی تونید مطالب رو درک کنید و همیشه براتون مطالب گیج کنندست و طبق نقشه راه دنیای هک و امنیت گفتم اولین مرحله برای هکر شدن یادگیری مفاهیم پایه ای شبکه است و بهترین دوره برای یادگیری پایه و اساس شبکه دوره آموزشی نتورک پلاس است. من تصمیم گرفت در یک دوره کوتاه تمامی مطالبی از شبکه در زمینه تست نفوذ که بکار ما میاد رو جدا کنم و از مباحث حاشیه دوری کنم پس با من همراه باشید تا یک دوره عالی رو با هم آغاز کنیم. در این بخش در مورد سرفصل دوره صحبت خواهم کرد و در ادامه طبق همین سرفصل پیش خواهیم رفت و با جزئیات خدمت شما دوستان عزیزان عرض خواهم کرد.

 

نتورک پلاس چیست ؟

وقتی صحبت از شروع یادگیری شبکه می شود تمامی متخصصان دنیای شبکه بدون شک دوره آموزشی نتورک پلاس رو پیشنهاد می کنند. نتورک پلاس توسط شرکت CompTIA ارائه می شود. دوره نتورک پلاس بیشتر به صورت تئوری می باشید ولی یکسری مباحث عملی هم خواهد داشت که ما در این دوره ذکر کردیم.

 

سرفصل دوره :

 1. قسمت اول (معرفی دوره)
 2. قسمت دوم (توضیحاتی در مورد LAN،WAN،VPN،Client And Server،p2p)
 3. قسمت سوم (توضیحاتی در مورد مدل OSI)
 4. قسمت چهارم (دستگاهای شبکه مثل سویچ، روتر و …)
 5. قسمت پنجم (پروتکل ها و سرویس های شبکه)
 6. قسمت ششم (آدرس های IP)
 7. قسمت هفتم (دستورات شبکه)

تمامی قسمت ها :

 1. قسمت اول
 2. قسمت دوم
 3. قسمت سوم
 4. قسمت چهارم
 5. قسمت پنجم
 6. قسمت ششم
 7. قسمت هفتم
 8. قسمت هشتم
 9. قسمت نهم
 10. قسمت دهم
 11. قسمت یازدهم
 12. قسمت دوازدهم
 13. قسمت سیزدهم (قسمت آخر)
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://cyberamooz.com/?p=1028
اشتراک گذاری:
میلاد رنجبر وبسایت شخصی
من میلاد رنجبر هستم. علاقه مند به دنیای هک و امنیت و برنامه نویسی هستم. دوست دارم هر چیزی رو که یاد میگیرم به زبان خیلی ساده به دوستان آموزش بدم. علاقه شدیدی به تست نفوذ سیستم ها دارم و تلاش می کنم همیشه در این شاخه از تست نفوذ پیشرفت کنم.
مطالب بیشتر

باکس دانلود

پسورد: www.cyberamooz.com

نظرات

0 نظر در مورد آموزش نتورک پلاس قسمت اول (بخش معرفی دوره)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.